Ewa Kucaba – pełni funkcję lektora języka angielskiego w naszej placówce. Ukończyła studia socjologiczne ze specjalizacją Kultura, media i komunikacja społeczna. Doświadczenie związane z językiem zdobyła pracując i mieszkając w Londynie przez ponad dziewięć lat. Pani Ewa ma świetne podejście do dzieci i poprzez różne techniki nauczania i uśmiech, który towarzyszy jej podczas zajęć, jest w stanie zachęcić i zmotywować do nauki języka angielskiego każdego z podopiecznych.  Pobyt w Wielkiej Brytanii przyczynił się do rozwijania wielu pasji. Pani Ewa jest zafascynowana poznawaniem ludzi, kultur oraz tradycji z całego świata. Uwielbia podróżować i odkrywać nowe smaki kulinarne. Pasjonuje się także aranżacją wnętrz.

Justyna Waloch – pełni funkcję wychowawcy Świetlicy, ale służy pomocą także w sprawach administracyjnych.
Ukończyła Filologię polską o specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje wykształcenie uzupełniła studiami podyplomowymi na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka oraz Zarządzanie oświatą. Na swoim koncie ma pracę zarówno z dziećmi przedszkolnymi, jak i nieco starszymi – w wieku szkolnym, a także kierowanie żłobkiem i placówką przedszkolną.
Zawsze zaangażowana, uśmiechnięta i zmotywowana do działania. Jej mottem życiowym jest zdanie: Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Prywatnie mama Łucji, miłośniczka książek, amatorka śpiewu. Otwarta, pełna energii i zapału do pracy z dziećmi.

Skip to content